Tomu neuvěřím!!!!2.Díl : Lentilky

19. září 2012 v 18:18 | Emma |  Fan Fiction
Byli tam a hráli úplně suprově,písničky jako : One thing, gotta be you, more then this, tell my a lie a Stole my heard.Pak si vzal Harry mikrofon a začal něco říkat. Překlad se oběvoval nad ním nanějakém plátně. Říkal že teť si náhodně vyberou pět z nás aby s nimi zpívaly What makes you beutiful . Rozhlídl se a potom zbystřil nás. ,, Tak třeba vy!" řekl a ukázal na nás. ,,No ta v oranžových šatech a ty čtyři zprava vedle ní.Teť už nebylo pochyb že jde o nás. Vystoupali jsme na jeviště. Harry odložil mikrofon a potichu nám vysvětlil co máme dělat. ,, Každej z nás si vybere jednu z vás a ta sním bude zpívat." ,, Beru si proužkatoiu!"řekl Louis a já byla štǎstná protože jeho jsem měla nejraději.Potom si vzal Harry Margaret, Liam Nelu, Niall Káju a Zayn Tes. Začala hrát předehra. Mě se moc zpívat nechtělo, hlavně před vyprodanou Lucernou! Ale co nadělám. Pak přišel refrén a měla jsem začít zpívat. Dala sem do toho celé srdce. Když začal zpívat Zayn tak se na mě Louis otočil a vykuleně Koukal . ,, Jaktože tak hezky zpívaš? Umíš hrát na kytaru?" zeptal se. Jenom sem pokívla hlavou. Louis mi gesty naznačil ať si dojdu pro kytaru stojící u opony. Rychle sem si pro ní doběhla a stihla sem to akorát na další refrén.
Z Margaretina pohledu...
Harry se mě zeptal kdo mi dělal ten účes. Já jsem mu odpověděla že kámoška Andy která zpívá z Louisem. On mi pošeptal ať po koncertě příjdem do jejich šatny. Přikývla sem. Harry se usmál a bylo vydět že se mu v hlavě honí podivné nápady. Vlastně jsem oproti němu byla dost malá a to mi bylo třináct za týden čtrnáct. Nebylo to ale tak hrozné. Písnička zkončila. Když jsme scházeli tak jsem holkám rychle řekla že mi Harry řekl ať po koncertě přídem k ním do šatny. Holky se usmály. Koncert pokračoval písničkami : Nanana, I wish, I want a Up all night. Koncert zkončil mi jsme se vypravili do jejich šatny. Z ochrankou jsme žádný problém neměly jelikož tam žádná nebyla. Zaklepali jsme a oni nám otevřeli. Za nás mluvila Nela jelikož umí plynule anglicky . I nám to překládala. Kluci se nás zeptali na jména . ,,Harryho napadlo že by ste nám mohly uďelat účesy. A my zase vám. Trhlí co??" chopil se slova Zayn. My jsme řekli že jo. Tak jsme začali pracovat. Já udělala Harrymu pidi zaplejtaný copánky a jelikož jsem neměla miny gumičky tak jsme mu tam dala skřipce který z dálky vypadali jako lentilky. Andy účesala Louisovi palmičku. Vypadal jako miminko!! Nela udělala Liamovi vlasy nahoru( použila spousta tužidla ).Kája Niallovi učesala dva drdůlky (miminko číslo dvě). A Tes Zaynovi udělala čtyři culíky v řadě za sebou. Pak přišlo na ně. Mě nageloval vlasy tak že mi půlka trčela do prava a druhá do leva. Bylo vidět že to z tužidlem umí. Andy měla vlasi nagelovaný tak že jí všechny stáli nahoru ale u uší měla dva copánky které jí volně padaly dolů. Nela měla palmičku(miminko číslo tři). Kája měla nagelovaný vlasy do všech stran a Tes měla dvě palmičky (miminko číslo čtyři). Někdo zaklepal na dveře . Niall šel otevřít. Byli to novináři a fotografové. Hned jak nás uviděli, takle připitoměle oblečený řekli nám jestli by si nás mohli vyfotit. Byli tam i novináří z Anglie. My odpověděli že ano. Kluci začali dělat různý pózy( bláznivý pózy) . Tak sme je začali napodobovat , vyplazovali jsme jazyk, hrály si na upíry and. Když tenhle blázinec zkončil tak nám kluci dali svoje adresy, telefoní čísla, emaily a slíbili že si nás přidají do přátel na FB. Říkali že je s námi sranda a že musíme zůstat v kontaktu. Pak museli letět. O půlnoci jim odlítalo letadlo. Rohloučili jsme se a Harrymu ukápla slza!!!!
Další den
Hned jak jsem se vzbudila šla sem na svůj počítač . A hele !! Pět nových zpráv na emailu . Všechny od 1D . Tedy jedna od Harryho, Louise , Zayna, Nailla a Liama.
Všechny zněli podobně, tedy,, Jak ses vyspala , Jak se máš,Líbil se ti koncert nebo už si viděla naší fotku na netu?? Nebo v novinách??". Lehce sem se pousmála a pak mi na skype přišlo několik nových zpráv. Od holek. Psali že jim došli emaily a jestli mě taky. Potom jsem si všimla že mám pět nových žádostí o přátelství. Od .. Holky napsaly že mají v přátelích na skype kluky z One Direction. Koukla sem se a i moje žádosti byli od 1D...
KONEC

Doufám že se vám to líbilo . Názory zdělujte do komentářů. Předem dík.Smějící se
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Agi Agi | 19. září 2012 v 18:58 | Reagovat

Napiš další díl

2 one-direction-top one-direction-top | Web | 19. září 2012 v 19:07 | Reagovat

Ne je to konec . To by pak nebylo moc hezký takle je to zajímavý.

3 Kamča Kamča | E-mail | 23. září 2012 v 19:43 | Reagovat

Super díl podle mě snad nejlepší!!!!!!
A hlavně to o Harrym:)

4 one-direction-top one-direction-top | Web | 25. září 2012 v 14:04 | Reagovat

Díky

5 fluttershy999 fluttershy999 | 2. října 2012 v 18:22 | Reagovat

ale Emmi prosím prosím aý dopíšeš tamto tak začni psát pokračování prosím prosím

6 Emmaluk00 Emmaluk00 | Web | 3. října 2012 v 17:34 | Reagovat

Dík a možno

7 Markétka Markétka | 6. října 2012 v 19:31 | Reagovat

Fakt moc dík za to, že jsem tam byla nejvíc( samozře´jmě až po tobě):):):):)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


src="http://toplist.cz/count.asp?id=1428903&logo=mc" border="0" alt="TOPlist" width="88" height="60"/>