Říjen 2012

Little thing

30. října 2012 v 13:55 | Emma

Takže kdo o tom ještě neví, One Direction mají novou písničku z názvem Little Thing.... Je vážně moc hezká i když není veselá jako většina písní od 1D. Mě osobně se strašně líbí, ostatně jako všechny písničky od 1D. Konec keců dám vám na ní odkaz a puste si k ní třeba karaoke.

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/one-direction/little-things-404694#uCTw153tMlc

Nikdy nezapomenu!-5.Díl- Niall,Liam a první rande.

24. října 2012 v 20:07 | Terka |  Fan Fiction
Zayn se podíval na Harryho. ,,No to já nevím'' řekl Harry.
,,Koho hledáte? '' ozval se za nimi známý hlas. Všichni se otočili. No jo opravdu to byl Niall. Je tohle možný? Oni se tu postupně množí jako bakterie. Řekla sem si vduchu a koukla na ostatní. ,, Vy snad hrajete s Liamem na schovku nebo co? '' pošťouchl ho Louis.,,Ale nééé.....Liam má svoje první rande. Cožeeeeeeeee vykřikli sme s Isabelou, Kamčou a Marky nastejno. No to ti nevěřim. Jaká má to štěstí? řekla sem a všichni se začali tak smát že Káje spadl ten kopeček zmrzliny co si asi hodinu objednávala. No jo ale to neni vůbec vtipný. Víte jaký to je když mu musíte pomáhat vybírat oblečení, jak se učeše,jakou kytku jí koupí. '' Trochu jsem se zasnila a představovala sem si jak mu s tim všim pomáham. No abych řekla pravdu udělalo se mi trochu špatně. Sen to teda opravdu nebyl. V tiu chvíli Kamča řekla: ,,doufám že si mu trochu vytrhal obočí''!!!!!!!!! No já se snad počurám smíchem...... ,, Hele a kam Liam vlastně na to rande šel? Šel támhle do toho parku. Tak se tam zajdem podívat ne? '' navrhla sem. Tak jo. Souhlasili všichni. Tak sme tak šli a cestou si povídali. Pak sme došli do parku a viděli tam Liema sedět samotnýho na lavičce a vruce držel kytku. Byl pořádně smutný, to by asi poznal i slepej.,, Co se stalo?'' zeptal se Niall opatrně. Liam zvedl hlavu a.................................

Další díl bude zítra.
STRAŠNĚ MOC SE OMLOUVÁM ŽE SEM TAKOVOU DOBU NEPSALA. TAK TROCHU SEM NA TO ZAPOMNĚLA.PŘIZNÁVÁM SE. OPRAVDU SE OMLOUVÁM. SNAD MI TO PROMINETE A BUDETE DÁL ČÍSTE MÉ PŘÍBĚHY.
Názory do komentářů prosím.Plačící

Lítat neumím!!!!5.Díl.2.Řada

18. října 2012 v 17:25 | Emma |  Fan Fiction
Nevím ani jak to popsat, je mi skvěle!!! ,,To je mi jasný, když tě Louis chytil."řekla Carrot.
Teprve teďka jsem se rozhlídla. Byla jsem v nějaké chatrčce. Byla vyrobená z dřeva, bambusu a listí.
"Kde to jsem?" zeptala jsem se.
,,Ani nevíš jakej je Louis kutil. Tohle postavil během toho co si byla v bezvědomí." Odpověděla mi Kamilka.,, A proč jsem mokrá?" Zeptala jsem se znovu.
,,Protože když jsme přebrozovali řeku, Louis tě upustil a ty jsi za tu hodinu a půl ještě neuschnula."řekla a usmála se.

Louisův pohled.....
Když jsem nasbíral dost dřeva na oheň, vydal jsem se zpátky k našemu příbytku. Doufám že už se Lili vzbudila.,, A dopr****!" Zaklel jsem když jsem zakopl o práh. Zapomněl jsem že jsem ze srandy postavil i práh.,,Hihi!"ozvalo jse z rohu. To jse mi smála Lil. Už je vzhůru! Byl jsem štastný že jse probudila, přece jenom jí mám hodně rád. A doufám že ona mne taky.


Tenhle díl je jako vždy hrozně krátký. Je vlastně o ničem hlavní převrat se stane nejspíše v dalším díle....už se to blíží ke konci. Za tu délku se omlouvám ale je to takový mezi díl. Doufám že se na mne kvůli tomu nezlobíte......

Lítat neumím!!! 4.Díl.2.Řada

10. října 2012 v 17:01 | Emma |  Fan Fiction
Ucítila jsem náraz. Je to zajímavé ale ten náraz nebyl nijak silný. Před očima mi něco přeskočilo a já se ocitla někde jinde. Podlaha tu byla bílá a jakoby obláčková. Nebe bylo blankytně modré bez jakéhokoliv mraku. Předemnou stál člověk. Byl zabalený do jaké si róby.,,Jsem Petr, Svatý Petr." Řekl podivně oděný. Zemřela si. To mě právě proběhlo v hlavě.,, Já umřela?" Zeptala jsem se.,,Vy všichni jste mrtví" odpověděl. Nééé...
"Lili vzbuď se" zakřičela mi Kamča do ucha.
Tak to byl pouze sen? To jsem si oddechla.

Pardón že je to tak krátké. Ale to sem vás napálila co?
Vlastně se mi to hodilo takle to stopnout.:-D

Lítat neumím!!! 3.Díl. 2.Série

6. října 2012 v 13:16 | Emma |  Fan Fiction
,,Ještě sem tu já!" ozvalo se zpoza keře. Vylezla dívka téměř tak stará jako já a usmála se.,,Máš hezkej přízvuk" řekl Louis.,,To je z důvodu že jsem Češka."řekla.,,Jé! Já sem taky Češka." řekla sem ale už česky. Louis si sedl na kámen a řekl že se na to může vykašlat. Byla jsem ráda že jsem někoho takového potkala.,,No a jak se jmenuješ?" zeptala sem se dívky.,,Jmenuji se Kamila" odpověděla.
,,Ale v Anglii my říkali Carrot"doplnila se a po pěti vteřinách se zasmála,asi si uvědomila že vedle ní na kameni sedí Louis Tomlinson. Jeho oblíbené jídlo je totiž mrkev.,,Tak dobře Carrot" řekl a ušklíbl se můj miláček.,,Takže mezitím co jste tady tlachaly, jsem vymyslel plán. Podle mého kompasu, který mám na hodinkách je sever támhle."vyzradil nám svůj plán Louis a ukázal na sever.,,Musíme se tedy vydat na sever, jelikož je tam nejbliší vesnice. Dočetl jsem se to v průvodci. Bohužel je to asi 50 kilometrů. Ale nebojte se mapu mám." pověděl zbytek plánu a šibalsky se na mě usmál.,,Promiň Loui ale to se spíš bojím, když máš mapu ty. Aby to nedopadlo jako na Hawai." podotkla sem. Na Hawaji jsme se totiž pod Louisovím vedením stratili a to jsme šli jenom podél pláže.

Už jdeme asi dva dny a myslím že mě brzy upadnou nohy. S Kamčou sem se za ty dva dny hodně sblížila, zjistila sem že pocházíme ze stejného kraje. Jihočeského. Louis se sčista jasna zastavil. Já hledala přǐčinu jeho zastavení. Byla to propast pod námi.,,Co budeme dělat?" zeptala se Kamča.,,Slezeme to dolů, přebrodíme řeku, prosekáme se tím houšťím a pak půjdeme dál k severu. Vidíte? Támhle se prosekáme a budeme zase moct jít dál." odpověděl Kamče na otázku.,,Né Louisi!" zakřičela jsem.,,Ale jó," odvětil. Louis šel první, Kamča druhá a já měla lézt poslední. Louis začínal slézat. Už byl asi v polovině. Vzhledem k tomu že byl Loui teprve v polovině, byl vidět pouze jako poloviční. Potom začala lézt Kamča. Už byla v polovině a měla jsem začít lézt já. Lezla jsem, lezla, lezla a lezla. Zbývalo mi asi posledních deset metrů a v tom okamžiku jsem špatně šlápla na kámen podemnou a asi si vyvrkla kotník. Ruce jsem měla od jakživa slabé, takže jsem se moc dlouho neudržela a padala, padala a padala. Myslela jsem že je se mnou ámen ale...

Doufám že se líbilo... Nazory chci slyšet.:-D

Lítat neumím !!!! 2.Díl.2.řada

3. října 2012 v 20:45 | Emma |  Fan Fiction
K snídani byli tousty z máslem a sýrem. Buhužel to byla naše poslední snídaňe v Keňi. Za tři hodiny odlítáme z malého letiště v malém městečku poblíž naší chatky.
V letadle...
Je to nějaké divné pořád svítí tlačítko ,,zůstaňte připoutaní". Já vím že je to malinké letadýlko ale stejně v brožuře psali, že se tu bude moct chodit.,,Pííííp, píííp" ozvalo se. To je znamení že si máme nasadit masky.,, Rychle Louisi!!!" zářvala sem a rvala si masku na obličej. Potom začali blikat světla, zhroutila se elektřina. Potom sem cítila volný pád dolů.Omdlela sem.
To docela bolí. Někdo mě štípnul a dopadla na mne kapka. Nejspíše slza. Pomalu jsem otevřela oči a uviděla Louise jak brečí.,,Proč brečíš?" zeptala sem ho a poté sem si vzpomněla že naše letadlo spadlo.,, Lil, všichni jsou mrtvý." řekl a odmlčel se.,, My přežili."řekl a rozplakal se.

Vím že je to poněkuď krátké ale hodilo se mi to tady ukončit, předem děkuji za komentáře.Úžasný


src="http://toplist.cz/count.asp?id=1428903&logo=mc" border="0" alt="TOPlist" width="88" height="60"/>